Makijaż

TRWAŁE PRZEDŁUŻENIE I ZAGĘSZCZENIE RZĘS 

To nowa metoda, która polega na przyklejaniu do naturalnej rzęsy odpowiednio dobranej rzęsy sztucznej. W zależności od rodzaju rzęs klientki kosmetyczka dobiera kształt i rodzaj doklejanych rzęs. W efekcie uzyskujemy wyraziste spojrzenie, pełne blasku i kobiecości.

EFEKTY ZABIEGU:
– rzęsy dłuższe i gęstsze o 120 %
– trwałość do 3 miesięcy
– zabieg nawet dla najbardziej wrażliwych oczu
– idealne na lato – bez konieczności robienia makijażu, wodoodporne
– rzęsy dostępne w różnych kolorach
– indywidualny dobór długości i wygięcia rzęs

MAKIJAŻ ŚLUBNY

W tym wyjątkowym dniu każda Panna Młoda marzy, by wyglądać zachwycająco. Ślub to szczególna okazja, aby swój wygląd powierzyć profesjonaliście w dziedzinie makijażu. Specjalny makijaż przyda się z pewnością Twojej druhnie, mamie, czy przyszłej teściowej. Możliwy jest również drobny retusz urody Pana Młodego.
Makijaż wieczorowy, sylwestrowy i studniówka
Wybierasz się na przyjęcie, randkę, galę czy inną uroczystość ? Chcesz wyglądać pięknie i zachwycić otoczenie swoją urodą ? Zdaj się na umiejętności profesjonalnej makijażystki, a na pewno się nie zawiedziesz !

MAKIJAŻ INSTRUKTAŻOWY

Polegający na spotkaniu, podczas którego dobieramy kolorystykę makijażu, wykonujemy makijaż dzienny, lub wieczorowy, instruujemy jak dobierać kosmetyki, jak je stosować, w jaki sposób nakładać, jakimi narzędziami (szczegółowa instrukcja używania narzędzi do makijażu).