Fryzjerstwo

SALON FRYZJERSKI współpracuje z najnowsza marka KEMON.

Jesteśmy pasjonatami włosów. Wszystko co robimy jest zainspirowane miłością fryzjerstwa i innowacji. Każdy dzielny nasz krok jest z pasji profesjonalistów. A każdy ruch wykonujemy razem aby przenieść blask i color w nowy wymiar i zmysłowe połączenie technologii i opieki diamentowego pyłu. Wielopoziomowe odżywki dla wszystkich rodzajów włosów.


Nowość!

Salon Victoria zaczał współpracować z marką Kemon. Jest to linia najmowszej koloryzacji włosów. Sa to nowe farby do włosów o kuszacej konsystencji aksamitnego kremu. Całkowicie bezwonna, nowoczesna formuła pozbawiona amoniaku zapewnia maksimum komfortu.

To natura i nowoczesna technologia oparta na naturalnych składnikach organicznych, jest to:

*Nagietek,który działa łagodzaco i kojaco

*Wyciag z jogurtu, chroni włókno wlosa

* Len, nadaje włosom blask oraz jedwabistość.

A co w efekcie wszystko to daje -doskonały rezultat i wyjatkowo łatwą pielęgnację.

Linia Na Jo jest dostepna w naszym salonie i czyni wielkie zachwycenie, a przede wszystkim zadowolenie wszystkich klientek. Po koloryzacji włosów ta linia, otrzymuje same pozytywne komentarze, wlosy przestały wypadać, uzyskały blask, którego wcześniej nie miały, a co najistotniejsze nie trzeba stosować żadnych odżywek,ponieważ włosy sa miekkie i rozczesują się idealnie, a to zasługa jak juz wczesniej wspominałam składników organicznych. To tylko niektóre opinie ,jest ich cale mnóstwo.

Na Jo – To Koloryzacja Najnowszej kobiety, przyjdz i przekonaj sie sama. Serdecznie zapraszam.

Posiadamy również kosmetyki w odsprzedazy. Sa to produkty wyjatkowe, są to nektary uzyskane z roslin, by przywrócić włosom ich naturalne piękno.

Proponujemy również Państwu przedłużanie i zagęszczanie włosów metodą tulejkową !!